Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w narciarstwie alpejskim Drukuj
Wpisany przez mgr Katarzyna Węgrzyn
poniedziałek, 02 marca 2020 20:05

W dniu 2 marca 2020 na stoku "Zadział" w Nowym Targu odbyły się miejskie zawody narciarskie. Uczestniczyły w nich reprezentacje pięciu noworatskich szkół: SP1, SP2, SP3, SP3 oraz SP11.  Slalom gigant został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: rocznik 2005-2006, rocznik 2007-2008, rocznik 2009-2010. Najlepszy wynik indywidualnie uzyskał Paweł Iskrzycki, który stanął na najniższym stopniu podium w najmłodszej grupie wiekowej.

Młodsza grupa w składzie: Karolina Iskrzycka, Aleksandra Węgrzyn, Zofia Darowska, Maja Wolska, Paweł Iskrzycki, Kacper Para, Michał Ujwary, Kacper Mastalski, Wojciech Kuwik wywalczyła 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Starsza grupa w składzie: Inga Tworek, Zuzanna Jarząbek, Krzysztof Baran, Antoni Bryniarski, Tomasz Worwa, Wiktor Tworek wywalczyła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wyjazd uczniów na zawody został sfinansowany przez Radę Rodziców.

narty1narty2narty3

Zmieniony: wtorek, 03 marca 2020 16:07

Konkurs ekologiczny dla kl.0-III Drukuj
Wpisany przez mgr Aneta Turcza
poniedziałek, 02 marca 2020 17:54

SMERFY!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY KLASY 0-III

DO UDZIAŁU W KONKURSIE EKOLOGICZNYM POD TYTUŁEM:

„EKO-BIŻUTERIA”

Celem konkursu jest utrwalenie nawyków segregowania odpadów (śmieci), rozumienie znaczenia działań ekologicznych, kształtowanie od najmłodszych lat świadomości ekologicznej dzieci.

Regulamin konkursu:
1. Przedmiotem konkursu jest wykonanie przez dzieci formy przestrzennej "EKO-BIŻUTERII" z materiałów wtórnych np. butelek, papieru, tworzyw sztucznych, folii itp.

2. Z każdej klasy mogą wpłynąć 3 prace konkursowe.

3. Do wykonanej pracy należy załączyć: nazwisko, imię i klasę wykonawcy.

4. Termin składania prac 19-20.03.2020 r.

5. Przy ocenie prac konkursowych jury uwzględni następujące kryteria:
- pomysłowość i oryginalność

- samodzielność
- jakość i staranność wykonania pracy
- zgodność z tematem

- ilość materiałów wykorzystywanych jako surowce wtórne zużyte do wykonania pracy.

SMERFY LICZYMY NA WASZE ZAANGAŻOWANIE!!!

Organizatorki konkursu:

Urszula Kotarba

Aneta Turcza

III Szkolny Konkurs Profilaktyczny pod hasłem: "Z INTERNETU CZERPIĘ WYŁĄCZNIE WARTOŚCI" Drukuj
piątek, 28 lutego 2020 21:06

DRODZY UCZNIOWIE !

W związku z bardzo poważnym zagrożeniem, jakie z sobą niesie niewłaściwe korzystanie z Internetu, chciałbym zachęcić Was do wzięcia udziału w III Szkolnym Konkursie Profilaktycznym pod hasłem: "Z INTERNETU CZERPIĘ WYŁĄCZNIE WARTOŚCI". Celem jest wzbudzenie w Was świadomości, że nie wszystko, co oferuje Internet, stanowi wartość - a także zmobilizowanie do tego, byście zadali sobie trud zdobycia wiedzy na temat tego, co dobre, i tego, co złe w Internecie - i tą wiedzą podzielili się poprzez udział w konkursie. Można to uczynić, wykonując pracę w następujących kategoriach:

a) literackiej - napisanie wiersza, piosenki, listu, eseju bądź tekstu w innej formie wypowiedzi,
b) plastycznej - wykonanie rysunku, pracy malarskiej bądź plakatu,
c) muzycznej - nagranie piosenki,
d) filmowej - nakręcenie filmiku.

Prace możecie wykonać indywidualnie lub zbiorowo. Należy dostarczyć je do mnie do biblioteki szkolnej (sala nr 9) nie później niż do końca kwietnia 2020 roku. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w pierwszej połowie maja 2020 roku.

GORĄCO I SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!

Organizator konkursu: mgr Robert Piszcz

Mistrzynie klasy 3c w pływaniu Drukuj
Wpisany przez mgr Bożena Giżycka
wtorek, 25 lutego 2020 20:38

20 lutego 2020 roku w Myślenicach odbyły się Małopolskie Igrzyska Dzieci w pływaniu rocznik 2010 -2012. Miło mi pinformować, że uczennice klasy 3 c ,, wymiotły".  Pierwsze miejsce w pływaniu stylem dowolnym dziewcząt zajęła Maja Puźniak z czasem 16,81. Drugie miejsce Wiktoria Ruchała również z klasy 3 c. Trzecie miejsce stylem grzbietowym należało do Julii Leśniakiewicz, uczennicy również z klasy 3c. Dziewczyny jestem z Was bardzo dumna. Wychowawwczyni klasy.

c9d10d20d3d30j3w0

Zmieniony: piątek, 28 lutego 2020 10:43

RADOSNY START Drukuj
wtorek, 25 lutego 2020 06:39

RADOSNY START

czwartek, 27 lutego 2020 r. w godzinach 17.00-18.00

Zapraszamy  Rodziców oraz  Dzieci,  ktore od września rozpoczną naukę w naszej szkole

w klasach I oraz oddziałach przedszkolnych.
Zmieniony: wtorek, 25 lutego 2020 06:57