Szkoła charakterów, szkoła hokejowa - przez sport do integracji
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
ANKIETA klasy 1-3 Drukuj
Wpisany przez Dyrekcja Szkoły   
poniedziałek, 23 marca 2020 15:04

Poprzez dziennik elektroniczny wysłaliśmy ankietę dla rodziców klas 1-3.

Bardzo prosimy o jej wypełnienie dla każdego dziecka osobno poprzez link przypisany do danej klasy. Zebrane informacje pomogą nauczycielom podczas planowania zdalnego nauczania.

Termin wypełnienia ankiety 24.03.2020 r. do god. 12.00

Po naciśnięciu PRZEŚLIJ wyniki ankiety są automatycznie zapisywane.

 
ANKIETA KLASY 4-8 Drukuj
Wpisany przez Dyrekcja Szkoły   
poniedziałek, 23 marca 2020 11:28

Poprzez dziennik elektroniczny wysłaliśmy ankietę dla rodziców.

Bardzo prosimy o jej wypełnienie dla każdego dziecka osobno poprzez link przypisany do danej klasy. Zebrane informacje pomogą nauczycielom podczas planowania zdalnego nauczania.

Termin wypełnienia ankiety 24.03.2020 r. do god. 10.00

Po naciśnięciu PRZEŚLIJ wyniki ankiety są automatycznie zapisywane.

Zmieniony: poniedziałek, 23 marca 2020 12:47
 
System Nauczania Internetowego (kolejne aktualizacje) Drukuj
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 16 marca 2020 08:42

(TL,DR) Ostatnia aktualizacja obejmuje: problemy z logowaniem do dziennika, nowe materiały dla ósmoklasistów, aktywowane konta SNI.

Problemy z logowaniem do dziennika mogą być spowodowane zachowanymi na komputerze plikami sesji i ujawniają się, gdy system dziennika jest aktualizowany.
Możliwe rozwiązania:
1. Odświeżenie strony, która nie działa (wciskamy klawisz F5).
2. Wyczyszczenie starych plików przeglądarki - trzeba dobrze dobrać okres czyszczenia (wciskami SHIFT+CTRL+DELETE i ustawiamy co trzeba).
3. Tymczasowe rozwiązanie - przełączamy przeglądarkę w tryb prywatny.

Uczniowie, którzy zakładają sobie konta w SNI SP11 NT muszą poczekać na aktywowanie konta przez administratora. Wszyscy, którzy zakładali konta do poniedziałku 16.03.2020r. do godz. 9:00 16:30 piątku 20.03.2020r. do godz. 9:40 mają je już aktywowane. Konta nowo zakładane, zgodnie z instrukcją mają format 2019.klasa.numer, konta z innymi nazwami zostały usunięte. W razie problemów indywidualnych proszę się kontaktować z administratorem przez dziennik elektroniczny. Pomocą służy p. Daniel Wida.

Ponadto informujemy, że uczniowie mogą korzystać z poniższych materiałów.

Na stronie MEN przygotowano plan lekcji na poszczególne dni wraz z odpowiednimi materiałami: https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/

Na stronie CKE przygotowano codzienne powtórki dla ósmoklasistów: https://www.cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/materialy-dodatkowe/zestawy-zadan-powtorkowych/

Zespół serwisu PIstacja.TV (który od dawna figuruje w naszym katalogu linków) przygotował darmowe webinaria powtórkowe z matematyki dla ósmoklasistów we wskazanych poniżej terminach o godz. 19:00:
19 marca - Potęgi i pierwiastki
26 marca - Procenty, proporcja prosta, statystyka
2 kwietnia - Algebra, równana i zadania tekstowe
7 kwietnia - Planimetria
16 kwietnia - Stereometria, układ współrzędnych

Zmieniony: piątek, 20 marca 2020 08:39
 
Zawieszenie zajęć szkolnych Drukuj
Wpisany przez Dyrektor Szkoły   
środa, 11 marca 2020 12:58

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Lekarze, specjaliści, eksperci WHO wskazują, że wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce może zagrozić zdrowiu obywateli. Dlatego na podstawie tzw. specustawy Minister Edukacji Narodowej przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski.

Rodzicu,

  • ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze tylko dla tych uczniów, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki tylko 12 i 13 marca 2020 roku.
  • od poniedziałku, 16 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół.
  • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
  • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
  • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
  • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
  • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Jak się zabezpieczyć przed koronawirusem?

  • Często myj ręce przy użyciu mydła i wody.
  • Przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos. Zachowaj co najmniej metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

Osoby wracające z regionów zarażonych koronawirusem powinny powiadomić o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji dotyczących koronawirusa na stronie: gov.pl/koronawirus

Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590!

Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię, co zrobić, by otrzymać pomoc.

Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy. Drogi rodzicu proszę na bieżąco kontrolować emaile od nauczycieli celem możliwości kontynuowania procesu edukacyjnego przez internet – dziennik elektroniczny. Nauczyciel może wskazać materiał do utrwalenia wiadomości czy wykonania dodatkowych zadań, ćwiczeń oraz prac domowych. Proszę nie traktować tego czasu jako dodatkowych ferii,  ale jako okazję do nadrobienia zaległości, czytania lektur szkolnych, utrwalenia materiału, czy przygotowania się do egzaminów.
Z racji zamknęcia szkoły w tych dniach NIE BĘDZIE SPRAWDZANA OBECNOŚĆ i nie będą one wliczane do frekwencji.
Zmieniony: środa, 11 marca 2020 12:58
 
Stołówka szkolna Drukuj
Wpisany przez mgr Edyta Smarduch   
środa, 11 marca 2020 12:24

Stołówka szkolna nie będzie czynna od dnia 12 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r.

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

Strona 14 z 304