Informacja Drukuj
czwartek, 03 października 2019 08:47

Została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Infolinię prowadzi Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizacja ta została wybrana w konkursie MEN, realizowanym w ramach Narodowego Programu Zdrowia.

Zaproszenie do udziału w konkursie Drukuj
wtorek, 01 października 2019 10:10

Zmieniony: czwartek, 03 października 2019 08:48

III Szkolny Konkurs Profilaktyczny pod hasłem: ''STANOWCZE NIE DLA NARKOTYKÓW, ALKOHOLU I N Drukuj
poniedziałek, 30 września 2019 10:12

DRODZY UCZNIOWIE!

W związku z bardzo poważnymi zagrożeniami, jakie niosą z sobą narkotyki, alkohol i nikotyna, chcę Was zachęcić do wzięcia udziału w III Szkolnym Konkursie Profilaktycznym pod hasłem: ''STANOWCZE NIE DLA NARKOTYKÓW, ALKOHOLU I NIKOTYNY''. Jego celem jest wzbudzenie w Was świadomości szkodliwości wyżej wymienionych substancji, a także zmobilizowanie do tego, byście zadali sobie trud zdobycia wiedzy na temat ich złowrogiego działania i tą wiedzą podzielili się poprzez udział w konkursie. Można to uczynić, wykonując pracę w następujących kategoriach:
-- literackiej - napisanie wiersza, piosenki, listu, eseju bądź tekstu w innej formie wypowiedzi,
-- plastycznej - wykonanie rysunku lub pracy malarskiej,
-- muzycznej - nagranie piosenki bądź teledysku,
-- filmowej - nakręcenie filmiku.
Prace możecie wykonywać indywidualnie albo zespołowo. Należy dostarczyć je do mnie do biblioteki do 31 października 2019 roku. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w pierwszej połowie listopada 2019 roku.
PRACE W SWOJEJ TREŚCI ZAWIERAĆ MAJĄ ARGUMENTY, DOWODZĄCE SZKODLIWOŚCI ZAŻYWANIA NARKOTYKÓW (W TYM DOPALACZY, KTÓRE RÓWNIEŻ SĄ NARKOTYKAMI !!!), PICIA ALKOHOLU I PALENIA PAPIEROSÓW.
Szczegółowe informacje na temat konkursu uzyskacie ode mnie w godzinach pracy biblioteki szkolnej.
Raz jeszcze gorąco zachęcam do wzięcia udziału w tej ważnej inicjatywie i życzę powodzenia.

Organizator konkursu: mgr Robert Piszcz

Zmieniony: sobota, 05 października 2019 15:06

ZBIÓRKA CHARYTATYWNA W DNIACH OD 1.10.2019 ROKU DO 31.10.2019 ROKU Drukuj
poniedziałek, 30 września 2019 10:11

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice!

Zwracam się uprzejmie z prośbą o wsparcie symboliczną złotówką akcji charytatywnej, realizowanej na rzecz mieszkańca Zaskala, Bartłomieja Lichaja, który 11 sierpnia 2010 roku uległ poważnemu wypadkowi: podczas malowania dachu domu spadł z drabiny, w wyniku czego doszło do złamania kręgosłupa i uszkodzenia rdzenia kręgowego. Od tamtej pory trwa nieustanna rehabilitacja, której miesięczny koszt wynosi około 7000 złotych. Dzięki dotychczasowej pomocy ludzi dobrej woli leczenie kontynuowane jest bez przerwy i widoczne są efekty. Symboliczna złotówka, którą przeznaczą Państwo na ten cel, stanowić będzie wielki i piękny dar, z całą pewnością radujący serce Bartka, jego rodziców i bliskich. Warto kształtować w sobie wrażliwość na los człowieka cierpiącego, pamiętając, że w każdej chwili podobna sytuacja spotkać może także i nas. Dzięki wynikającej ze współczucia i miłosierdzia postawie, jaką na pewno Państwo wykażą, w Bartłomieju i jego rodzinie na nowo zapali się iskra nadziei na lepsze jutro.
Pieniądze można przynosić do mnie do biblioteki (sala nr 9). Będzie również możliwość wrzucenia ich do puszki, z którą w najbliższym czasie przyjdzie do poszczególnych klas delegacja uczniów.
Z wyrazami szacunku:
Organizator zbiórki: mgr Robert Piszcz

Dzień Języków Obcych - konkurs plastyczny dla klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych Drukuj
wtorek, 17 września 2019 12:01

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO  - „ FLAGI ŚWIATA”

Konkurs jest organizowany w Szkole Podstawowej nr 11 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Nowym Targu w ramach obchodów  Dnia Języków Obcych.

W Konkursie mogą brać udział uczniowie klas 1-3 oraz oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu.

Założenia organizacyjne:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu jedną, wcześniej niepublikowaną, samodzielnie wykonaną pracę.
  3. Praca powinna przedstawiać flagę dowolnego kraju świata.
  4. Na odwrocie pracy powinny znaleźć się następujące informacje: nazwisko, imię, klasa oraz nazwa kraju, którego flaga została przedstawiona.
  5. Praca powinna być wykonana na kartonie o formacie A-4 wybraną techniką: rysunek kredkami, pastele suche, pastele olejne, techniki malarskie (akwarela, tempera), wyklejanki, collage.
  6. Udział w Konkursie oznacza udzielenie zgody Organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy.

Warunki Konkursu

1. Konkurs zostanie przeprowadzony w kategorii wiekowej klas I – III oraz w oddziałach przedszkolnych.
  2. Prace należy składać u nauczyciela języka angielskiego uczącego w danej klasie.
  3. Ocenie podlega estetyka i pomysłowość i poprawność wykonania: kolory, układ, proporcje flagi.
  4. Ostateczny termin składania prac upływa dnia 30.09.2019 r.
  5. Prace dostarczone po tym terminie lub wykonane niezgodnie z regulaminem nie będą oceniane.

Zasady przyznawania nagród

1. O wyłonieniu zwycięzców decyduje powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa.
  2. Decyzja Komisji jest ostateczna i nieodwracalna.
  3. Ogłoszenie wyników odbędzie się w połowie października 2019 r.
  4. Nagrodą w Konkursie jest dyplom i nagroda rzeczowa. Przewidujemy również wyróżnienia i drobne upominki.

<< Początek < Poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Następna > Ostatnie >>