WIZYTA DELEGACJI UCZNIÓW SP NR 11 W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ "SMREK" W ZASKALU Drukuj
środa, 11 grudnia 2019 19:30

Dnia 9 grudnia 2019 roku delegacja uczniów, w skład której weszła Kamila Serwan z klasy 7a i Gabriela Bielak z 8b, wraz z nauczycielem polonistą i bibliotekarzem, panem mgrem Robertem Piszczem, udała się do Domu Pomocy Społecznej "Smrek" w Zaskalu celem przekazania jego mieszkańcom ozdobnych kartek świątecznych, wykonanych przez społeczność naszej szkoły w ramach akcji charytatywnej, realizowanej z inicjatywy mgra Roberta Piszcza, pod hasłem: "Smutnym radość przynoszę". Zostaliśmy bardzo życzliwie przyjęci przez pana dyrektora DPS-u, a także delegację pracowników i pensjonariuszy. Przywiezione przez nas kartki uradowały serca ludzi, którzy w obecnej sytuacji życiowej nie mają zbyt wielu powodów do radości. Nasze spotkanie zwieńczone zostało świątecznymi życzeniami i wspólną pamiątkową fotografią.
Wizyta w DPS-ie w Zaskalu stanowiła dla uczennic ważną lekcję, mówiącą, jak wielką wartością są rodzice i rodzina, a więc ci, których większość mieszkańców DPS-u jest już pozbawiona.

Konkursy tematyczne Drukuj
środa, 11 grudnia 2019 12:36

Do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” zakwalifikowali się:

Julia Kopycka 5a, Monika Kopycka 6b, Maciej Kopycki 8a, Kajetan Kowalczyk 7a, Michał Kuźmiński 7b, Mateusz Sutor 5e.

W etapie rejonowym Konkursu Tematycznego  „Od algorytmu do programu” naszą szkołę reprezentować będą uczniowie klasy 7b: Michał Kuźmiński i Maciej Sulka.

Gratulujemy i zyczymy powodzenia. Smile

Stypendia Mikołajkowe 2019 Drukuj
środa, 11 grudnia 2019 11:13

Czternastu uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 im. Armii Krajowej w Nowym Targu odebrało prywatne stypendia. Zostali w ten sposób docenieni za wybitne wyniki w nauce. Każdy z uczniów dostał po 500 zł. Nagrodzeni reprezentowali szkołę w olimpiadach, konkursach przedmiotowych, plastycznych i zawodach sportowych. Najniższa średnia ocen tegorocznych uhonorowanych wynosi 5,4, a najwyższa – 6,0. Nagrodzeni są uczniami klas piątych, szóstych, siódmych i ósmych o bardzo dobrym i wzorowym zachowaniu. Stypendia otrzymali uczniowie:

Klasy 5-6 średnia ocen: 5,6 wzorowe lub bardzo dobre zachowanie

Michalina Misiur

Jakub Hosaniak

Szymon Bryniarski

Justyna Tokarska

Klasy 7-8 średnia ocen: 5,4 wzorowe lub bardzo dobre zachowanie

Michał Kuźmiński

Anna Gołdyn

Aleksandra Mikołajska

Amelia Kudasik

Hanna Węgrzyn

Julia Strycharz

Bartłomiej Szyszka

Wiktor Brynkus

Maksymilian Mruk

Mateusz Cionżyński

Prywatne stypendia naukowe dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 ufundowali: Burmistrz Miasta Nowy Targ, Państwo Agnieszka i Wiesław Wojas, Firma Top Trend, Pracownia Architektoniczno – Konstrukcyjna Joanna i Łukasz Cyrwus -Zając, Parafia NSPJ w Nowym Targu, Państwo Anna i Roman Przygodzcy, Rada Rodziców, oraz dwóch sponsorów, którzy chcą pozostać anonimowi.

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

zdjęcia: Zbigniew Krauzowicz https://photos.app.goo.gl/JCSfqz6dLbVhp88b7

IMG_5339IMG_5386IMG_5398IMG_5404IMG_5410IMG_5427IMG_5432IMG_5443IMG_5449IMG_5451IMG_5457IMG_5462IMG_5468IMG_5476IMG_5483IMG_55180

Zmieniony: środa, 11 grudnia 2019 11:21

WARSZTATY MALOWANIA BOMBEK CHOINKOWYCH Drukuj
poniedziałek, 09 grudnia 2019 15:40

W dniu 5.12 2019 (czwartek) gościliśmy w naszej szkole pracowników artystycznych, którzy zorganizowali ciekawe i zarazem aktywizujące warsztaty malowania bombek. Brali w nich udział uczniowie klasy IIc, IIId, Ia, IIa, Ib, Ic i 0b. Każde dziecko wykonało ozdobę choinkową, tworząc piękną kompozycję malarską okraszaną brokatem. Niezapomniane wrażenia artystyczne zapamiętane będą przez nas na dłuższy, świąteczny czas.

146231321424515610710811913914

Zmieniony: poniedziałek, 09 grudnia 2019 15:45

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ" Drukuj
poniedziałek, 09 grudnia 2019 15:38

25 listopada 2019r. w Międzynarodowy  Dzień Pluszowego Misia , podczas szkolnego apelu ogłoszono wyniki konkursu: MÓJ PRZYJACIEL MIŚ. Od samego początku konkurs cieszył się wśród dzieci dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 125 uczniów klas 0-III. Uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością. Wśród prac znalazły się: rysunki, wyklejanki, maskotki z materiału, ręcznika i włóczki, a nawet „ misiowe” wypieki. Jury konkursowe miało problem z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie przyznano nagrody w dwóch kategoriach wiekowych (kl.0-I) oraz (kl. II-III).Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasy 0-I

1 miejsce: Dawid Piątek kl.0A

2 miejsce: Zofia Łaś kl. ID

3 miejsce: Nikola Świerk kl.0A

Klasy II-III

1miejsce: Małgorzata Bartnicka kl. IIE

2 miejsce: Amelia Kozik kl. IIC

3 miejsce: Jakub Ligęza kl. IIIB

Ponadto, sześć osób zdobyło wyróżnienia: Pola Jurzec kl.0B, Hubert Strycharz kl. IA, Elżbieta Barzyczak kl. IB , Tomasz Hnatkiewicz kl. IC, Julia Lach kl. IE oraz Alicja Cebula kl. IIE.

Autorem najbardziej oryginalnej pracy został Patryk Kapuściak z kl. IIC. Finaliści otrzymali nagrody specjalne i pamiątkowe dyplomy. Reszta uczestników została nagrodzona: książeczkami, breloczkami i słodkościami, w zależności od stopnia trudności wykonanej pracy.

Wszystkim Dzieciom oraz  Rodzicom serdecznie gratulujemy !!!

Dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do udziału w następnych konkursach.

W imieniu wychowawców świetlicy szkolnej składamy serdeczne podziekowanie dla Rady Rodziców za sfinansowanie zakupu materiałów plastycznych oraz dofinansowanie zakupu nagród, przeznaczonych dla zwyciezców konkursu "Mój Przyjaciel Miś".

Zmieniony: poniedziałek, 09 grudnia 2019 17:35

<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Następna > Ostatnie >>