Szkoła charakterów, szkoła hokejowa - przez sport do integracji
IGRZYSKA DZIECI DO KLASY 6 SP W PIŁCE SIATKOWEJ Drukuj
Wpisany przez mgr Grzegorz Czyż   
sobota, 22 lutego 2020 17:18

Dnia 19.02 w Czarnym Dunajcu odbyły się szkolne zawody z piłki siatkowej "4 - ki" w kategorii Igrzyska Dzieci do klasy 6 SP.

Nasza reprezentacja wygrała wszystkie mecze nir pozostawiając rywalom nawet suchej nitki;) Nasze dziewczęta pokonały Szkoły Podstawowe z Załucznego, Pieniążkowic, Krempach i Czarnego Dunajca jednocześnie awansując do zawodów powiatowych które odbędą się w Krośnicy 25.03.
Wielkie gratulacje dla wszysktich zawodniczek: Patrycji i Julki Pasławskiej, Nikoli Maciaszek, Ani Mikołajczyk, Maryli Kalata, Justyny Tokarskiej, Oliwii Fuły, Oliwii Kornadze oraz Amelii Niemiec.
Za możliwość uczestnictwa w zawodach dziękujemy Radzie Rodziców oraz Prezesowi Włodzimierza Mamakowi

Nasza reprezentacja wygrała wszystkie mecze nie pozostawiając na rywalach nawet "suchej nitki" ;) Nasze dziewczęta pokonały Szkoły Podstawowe z Załucznego, Pieniążkowic, Krempach i Czarnego Dunajca jednocześnie awansując do zawodów powiatowych, które odbędą się w Krośnicy 25 marca.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek: Patrycji i Julki Pasławskich, Nikoli Maciaszek, Ani Mikołajczyk, Maryli Kalata, Justyny Tokarskiej, Oliwii Fuły, Oliwii Kornadze oraz Amelii Niemiec.

Za możliwość uczestnictwa w zawodach dziękujemy Radzie Rodziców oraz Prezesowi Włodzimierzowi Mamakowi.

158239326

Zmieniony: piątek, 28 lutego 2020 10:46