XX Powiatowy Konkurs Poetycki "Śladami naszych podhalańskich poetów" w Poroninie Drukuj
sobota, 25 lipca 2020 07:31

Szanowni Państwo!

Miło mi poinformować o kolejnej promocji naszej szkoły, tym razem na terenie Gminy Poronin, w związku z udziałem uczniów w konkursie poetyckim.

Laureatem jest Amadeusz Pastwa, tegoroczny absolwent SP nr 11 w Nowym Targu, który uzyskał II miejsce.

W konkursie udział wzięły również: Kamila Serwan, Anna Gołdyn oraz Milena Kościelniak.

W grupie wiekowej osób dorosłych ja otrzymałem wyróżnienie.

Rozdanie nagród odbędzie się w czasie najbliższej sesji Rady Gminy Poronin.

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego wypoczynku.
Z wyrazami szacunku: mgr Robert Piszcz

Zmieniony: czwartek, 30 lipca 2020 08:37

Ważne informacje dla dzieci z oddziałów przedszkolnych Drukuj
czwartek, 23 lipca 2020 08:46

Przed rozpoczęciem zajęć w nowym roku szkolnym zapraszamy do zapoznania się z przydatnymi  informacjami. Smile

kliknij TU

Zmieniony: czwartek, 30 lipca 2020 08:37

Ważne informacje dla uczniów klas I Drukuj
Wpisany przez Nauczyciele klas I 2020/2021
czwartek, 23 lipca 2020 07:20

Zapraszamy przyszłych Pierwszoklasistów oraz ich Rodziców do zapoznania się z informacjami przydatnymi przed pierwszym dzwonkiem.Laughing

kliknij

Zmieniony: czwartek, 23 lipca 2020 08:44

Odbiór świadectw Drukuj
Wpisany przez Dyrekcja Szkoły
piątek, 26 czerwca 2020 04:35

W tym roku ze względu na wciąż obowiązujący stan epidemii, nie będzie tradycyjnych akademii ani uroczystego wręczania świadectw i nagród na zakończenie roku szkolnego 20219/2020.

Świadectwa będą wydawane indywidualnie z zachowaniem reżimu sanitarnego w ustalonych przez wychowawców terminach, co godzinę w wejściach do szkoły.

Uczeń wchodzi do szkoły wejściem B i wychodzi wejściem A, nie mając kontaktu z innymi osobami za wyjątkiem wychowawcy. Uczniowie muszą mieć maseczki,  a uczniowie klas 8 również rękawiczki, gdyż będą podpisywać odbiór dokumentów.

Wychowawca każdej klasy poinformuje swoich uczniów o terminie odbioru świadectw, dlatego bardzo prosimy o punktualne zgłaszanie się po odbiór, aby uniknąć gromadzenia się.

Natomiast absolwenci klas 8 będą musieli pojawić się w szkole jeszcze pod koniec lipca, aby odebrać zaświadczenia o  wyniku egzaminu ósmoklasisty.

Świadectwa, za wyjątkiem uczniów końcczących szkołę można również odebrać we wwrześniu.

Zmieniony: piątek, 26 czerwca 2020 04:38

GAZETKA SZKOLNA „Szkolne Echo” Drukuj
Wpisany przez mgr Alicja Gruszka
wtorek, 23 czerwca 2020 19:12

Kochani Czytelnicy naszej szkolnej gazetki „Szkolne Echo” – Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele – chociaż w ostatnim czasie tak wiele się działo niecodzienności w szkolnej codzienności, chcemy ostatnim numerem – wakacyjnym – przywrócić dawny zwyczaj, dlatego umieszczamy ten egzemplarz  gazetki przygotowany przez uczniów w formie on-line. Zachęcamy do czytania – miłej lektury!

W tym innym od wszystkich roku szkolnym – na łamach gazetki chcemy szczególnie podziękować również Rodzicom, którzy zasłużyli na świadectwo szkolne i to z czerwonym paskiem!

Rodzice świadectwo

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>