Szkoła charakterów, szkoła hokejowa - przez sport do integracji
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
Konkurs - "Szopka bożonarodzeniowa" Drukuj
Wpisany przez mgr Urszula Kotarba   
poniedziałek, 25 listopada 2013 16:05

Zachęcam uczniów klas 0- VI naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie  "Szopek bożonarodzeniowych".  Prace można składać w dwóch kategoriach: indywidualnej i rodzinnej w terminie od 12 do 13 grudnia 2013 roku u organizatorek Pani: Anety Kowalczyk i Urszuli Kotarby. Szczgóły dotyczące konkursu znajdziecie na plakatach rozwieszonych w szkole lub w regulaminie pobranym z tej strony. Liczymy na Wasze zaangażowanie i liczny udział.

Zmieniony: poniedziałek, 25 listopada 2013 16:12
Więcej…
 
Poznaj mitologię grecką - to piękna rzecz ! Drukuj
Wpisany przez mgr Anna Krzystoń   
środa, 13 listopada 2013 08:54

Poznaj mitologię grecką  - to piękna  rzecz !

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza uczniów starszej grupy wiekowej, (klasy 4, 5 i 6 )  do udziału w konkursie literackim ze znajomości mitologii greckiej. Zachęcam wszystkich uczniów do poznania tych treści literatury, jako niezmiernie fascynujących i  ciekawych.
Konkurs odbędzie się w marcu, zapisujemy się już teraz, bo potrzeba czasu by dokładnie zapoznać się z obowiązującą literaturą konkursu czyli opracowaniami mitologii greckiej dostepnymi w naszej bibliotece szkolnej.
Wszystkie potrzebne do konkursu książki są na półkach, trzeba tylko chcieć, zapisać się, przeczytać je i odnieść sukces.
Bo warto wiedzieć, gdy w rozmowie ktoś użyje zwrotu : "Syzyfowa praca " lub "Nić Ariadny"  - co to znaczy i skąd się to wzięło ?  Otóż powiem Wam w sekrecie, drodzy uczniowie, że wzięło się to właśnie z mitologii greckiej, a co to znaczy, odkryjecie, czytając mitologię  i biorąc udział w konkursie.
Pięknie też jest odnieść sukces, gdy wszyscy będą na Was patrzeć z podziwem i mówić: "O to ten, (ta) co zna tak mitologię grecką !"
Konkurs odbędzie się w formie pisemnej lub ustnej w formie quizu, w zależności od ilości uczestników. Najprawdopodobniej będzie też etap II konkursu. Myślę też o prezentacji pokonkursowej laureatów na forum szkoły. To wszystko zależy od Was. Mam nadzieję, że wystarczająco wszystkich zachęciłam. Czekam na zapisy.

 
Święto Niepodległości Drukuj
Wpisany przez mgr Bożena Giżycka   
poniedziałek, 11 listopada 2013 09:18

To już 95 rocznica odzyskania niepodległości. W naszej szkole, z tej okazji odbyła się uroczysta akademia. Żywa lekcja historii jaką przedstawili nam nasi koledzy bardzo przybliżyła nam tamte czasy. Zapraszamy do galerii.

P1080623P1080625P1080630P10806330P1080634P1080635P1080637P1080638P1080640P1080641

 
Zebranie Rodziców Drukuj
Wpisany przez mgr Edyta Smarduch   
środa, 06 listopada 2013 12:11

Zebrania Rodziców odbędą się w środę 13 listopada 2013r. w następujących godzinach:

klasy 0-III o godzinie 16.30

klasy IV-VI o godzinie 17.15

 

Zmieniony: środa, 06 listopada 2013 12:42
Więcej…
 
Mały Przewodnik - wycieczka do Zubrzycy Drukuj
Wpisany przez mgr Edyta Smarduch   
niedziela, 03 listopada 2013 17:43

W piękny sobotni poranek 21-go października grupa dzieci z naszej szkoły i dzieci ze Słowacji pod opieką wykwalifikowanej kadry opiekunów wyruszyła na wycieczkę do Orawskiego Muzeum Etnograficznego w Zubrzycy Górnej. Dzieci miały możliwość zwiedzania skansenu. Poznały dawny styl budowania chat, ich wyposażenia, co świadczyło o zamożności mieszkańców. Po krótkiej przerwie na posiłek, podzieleni na grupy uczestnicy, wzięli udział w warsztatach "Od ziarenka do chleba" i pod kierunkiem osoby prowadzącej zajęcia, przy użyciu dawnych narzędzi przygotowali smaczne, świeżutkie podpłomyki. Żegnając Zubrzycę, wszyscy pojechali do Chabówki, do Muzeum Pociągów i Lokomotyw. Pełni wrażeń, nowych doświadczeń turyści powrócili do Nowego Targu, gdzie w pięknej, stylowej restauracji zjedli obiad i szczęśliwi wrócili do domów. Wszyscy uczestnicy bardzo DZIĘKUJĄ ORGANIZATOROM, OPIEKUNOM za w/w atrakcje i czekają na kolejne. /M. Chmielowska-Szymoniak/

10212113014021435412607080


Zmieniony: niedziela, 03 listopada 2013 18:01
 
<< Początek < Poprzednia 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 Następna > Ostatnie >>

Strona 234 z 304