Poznaj Nowy Targ

ZBIÓRKA CHARYTATYWNA W DNIACH OD 01.10.2020 ROKU DO 30.10.2020 ROKU Drukuj
Wpisany przez Robert Piszcz
środa, 14 października 2020 15:59

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Zwracam się uprzejmie z prośbą o wsparcie symboliczną złotówką akcji charytatywnej, realizowanej na rzecz mieszkańca Harklowej, Bogumiła Blańdy, który, pracując jako drwal, uległ poważnemu wypadkowi podczas wycinki drzew, w wyniku czego doszło do złamania kręgosłupa szyjnego i uszkodzenia rdzenia kręgowego. Od tamtej pory trwa nieustanna rehabilitacja. Obecnie Bogumił porusza się na wózku inwalidzkim. Symboliczna złotówka, którą przeznaczą Państwo na ten cel, stanowić będzie wielki i piękny dar, z całą pewnością radujący serce Bogumiła, jego rodziców i bliskich. Warto kształtować w sobie wrażliwość na los człowieka cierpiącego, pamiętając, że w każdej chwili podobna sytuacja spotkać może także i nas. Dzięki wynikającej ze współczucia i miłosierdzia postawie, jaką na pewno Państwo wykażą, w Bogumile i jego rodzinie na nowo zapali się iskra nadziei na lepsze jutro.
Pieniądze można przynosić do mnie do biblioteki (sala nr 9) i wrzucać je do zamieszczonej tam puszki.
Z góry serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam.

Z wyrazami szacunku:
Organizator zbiórki: mgr Robert Piszcz