Szkoła charakterów, szkoła hokejowa - przez sport do integracji

Menu główne

Szkoła z klasą

Poznaj Nowy Targ

Nie tylko sport

Hokejowa Kuźnia

Akademia Piłkarska

BIP

Wychowawcy klas, sale, przybliżone godziny pracy oddziałów Drukuj
Wpisany przez mgr Edyta Smarduch   
piątek, 28 sierpnia 2020 12:59

Poniżej można zapoznać się z przydzielonymi salami, sprawdzić kto jest wychowawca klasy oraz w jakich godzinach najczęściej klasa będzie się uczyć.

 

 

 

Lp.

klasa

sala

specyfika

wychowawca

przybliżone godziny pracy oddziału

1

0a

15

---

Agnieszka Kulec

7.30-12.30

2

0b

13

---

Dorota Hałaj

11.00-16.00

3

1a

12

innow. ang.

Katarzyna Grzybek

8.20 – 12.30

4

1b

40

innow. ang.

Dorota Brzozowska-Hebda

10.00-14.25

5

1c

14

pływacka

Bożena Giżycka

7.30-12.30

6

1d

13

innow. ang.

Elżbieta Gołębiowska

7.30 -11.40

7

2a

39

innow. ang.

Urszula Kotarba

7.30 – 11.40

8

2b

43

innow. ang.

Magdalena Szlachtowska

9.10 – 13.35

9

2c

42

pływacka

Anita Gorczyk

7.30 – 12.30

10

2d

44

innow. ang.

Barbara Udziela

8.20-12.30

11

2e

40

innow. ang.

Adriana Boroń

7.30-11.40

12

3a

34

innow. ang.

Justyna Studentowicz

8.20 – 12.30

13

3b

41

innow. ang.

Maria Chmielowska-Szymoniak

9.10 – 13.35

14

3c

37

pływacka

Magdalena Kusper

7.30 – 12.30

15

3d

38

 

Lucyna Kulig

8.20 – 12.30

16

3e

35

innow. ang.

Zofia Szczepanowicz

7.30 – 11.40

17

4a

29

innow. ang.

Edyta Smarduch

7.30 – 12.30

18

4b

26

innow. ang.

Stanisław Mertens

7.30 – 12.30

19

4c

26

pływacka

Bartosz Gotkiewicz

10.00 – 16.05

20

4d

19

hokej/piłka nożna

Marcin Kaleta

7.30 – 14.05

21

5a

35

pływacka

Katarzyna Dulęba

10.00-16.05

22

5b

19

innow. ang.

Aneta Siuta

10/11 – 15/16

23

6a

25

 

Katarzyna Niebylska

9.10-14.25

24

6b

32

innow. ang.

Teresa Rużyczka

9.10 – 14.05

25

6c

46

pływacka

Beata Pawłowska

8.20 – 14.05

26

6d

10

piłka nożna

Beata Skrzypiec

9.10 – 15.15

27

6e

8

 

Ewa Swijas

8/9 – 13/14

28

7a

30

 

Iwona Gazda-Lichosyt

8.20- 14.05

29

7b

24

 

Monika Furca

7.30 – 14.05

30

7c

22

 

Alicja Gruszka

8.20 – 14/15

31

7d

1

hokej

Elżbieta Geryszewska

8/9 – 15/16

32

7e

28

piłka nożna

Grzegorz Czyż

8/9 – 16.05

33

7f

18

 

Agnieszka Bryniarska

8.20-14.05

34

8a

20

 

Rita Kuźniecoff

7.30 – 13.35

35

8b

31

 

Ewa Szostak

7.30 – 13/14

36

8c

21

pływacka

Wojciech Stanek

8.20 – 15.15

37

8d

47

hokej/piłka nożna

Maria Zborek

h. 7.30- 15.05

pn. 9.10 – 16.05

Zmieniony: poniedziałek, 31 sierpnia 2020 17:39