Szkoła charakterów, szkoła hokejowa - przez sport do integracji

Menu główne

Szkoła z klasą

Poznaj Nowy Targ

Nie tylko sport

Hokejowa Kuźnia

Akademia Piłkarska

BIP

GAZETKA SZKOLNA „Szkolne Echo” Drukuj
Wpisany przez mgr Alicja Gruszka   
wtorek, 23 czerwca 2020 19:12

Kochani Czytelnicy naszej szkolnej gazetki „Szkolne Echo” – Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele – chociaż w ostatnim czasie tak wiele się działo niecodzienności w szkolnej codzienności, chcemy ostatnim numerem – wakacyjnym – przywrócić dawny zwyczaj, dlatego umieszczamy ten egzemplarz  gazetki przygotowany przez uczniów w formie on-line. Zachęcamy do czytania – miłej lektury!

W tym innym od wszystkich roku szkolnym – na łamach gazetki chcemy szczególnie podziękować również Rodzicom, którzy zasłużyli na świadectwo szkolne i to z czerwonym paskiem!


https://drive.google.com/file/d/1GMcHQwTfqtOjHAuZpEXar6LOy0zsW_H9/view?usp=sharing

 

Rodzice świadectwo