Poznaj Nowy Targ

Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
Zimowisko 2021 Drukuj
niedziela, 17 stycznia 2021 16:00

Zakończyła się półkolonia zimowa w naszej szkole. Kilka przykładów, jak aktywnie spędzili uczniowie ostatnie dwa tygodnie prezentujemy w galerii poniżej.

1115242331432522922b20b4b40b5

Bezpieczne ferie zimowe 2021 Drukuj
czwartek, 07 stycznia 2021 07:39

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką przygotowaną przez pedagogów. Kliknij tutaj.

Zmieniony: czwartek, 07 stycznia 2021 07:41

Wyniki szkolnego konkursu na wizerunek bohatera ulubionej lektury szkolnej Drukuj
czwartek, 07 stycznia 2021 07:27

I miejsce: Aleksandra Mikołajska - klasa 8b
II miejsce: Lena Paw - klasa 7f
III miejsce: Julia Węgrzyn - klasa 6a

Organizator i nauczyciel przygotowujący: mgr Robert Piszcz

Zmieniony: czwartek, 07 stycznia 2021 07:46

Wyniki szkolnego konkursu – Szopka Bożonarodzeniowa 2020 Drukuj
wtorek, 15 grudnia 2020 10:52

14 grudnia 2020 r. rozstrzygnięto szkolny konkurs –„Szopka Bożonarodzeniowa 2020”. Na tegoroczny konkurs wpłynęło 20 prac w kategorii rodzinnej wykonanych przez 28 uczniów naszej szkoły. Jury konkursowe w składzie: wicedyrektor szkoły mgr Edyta Smarduch oraz mgr Katarzyna Grzybek nagrodziło i tym samym nominowało do międzyszkolnego konkursu 3 następujące prace.

NAGRODA
Klaudia Matlak kl. 1 b
Małgorzata Bartnicka kl. 3 e
Alicja Cebula i Emilia Cebula kl. 3 e

Ponadto w konkursie tym przyznano wyróżnienia dla następujących prac: szopka rodzinna - Marty Sobkowicz kl. 2 c i Mileny Sobkowicz kl. 0 a; szopka rodzinna - Leny Zięcina, Sandry Zięcina kl. 0 b, Julii Zięcina kl. 3 c, Nadii Nawrockiej kl. 4c; szopka rodzinna - Franek Olszewski kl. 1d, Natasza Olszewska kl. 6 a.

W tym wyjątkowym czasie pandemii, wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za podjęty trud i wysiłek. Nie pozostawimy Was bez nagród pocieszenia. O terminie ich wręczenia poinformuję w osobnym komunikacie. Nagrody zostaną ufundowane przez Szkolną Radę Rodziców. Koordynator konkursu –Urszula Kotarba.

Konkurs Profilaktyczny Drukuj
wtorek, 15 grudnia 2020 10:52

DRODZY UCZNIOWIE!

W związku z bardzo poważnymi zagrożeniami, jakie niosą z sobą narkotyki, alkohol i nikotyna, chcę Was zachęcić do wzięcia udziału w IV Szkolnym Konkursie Profilaktycznym pod hasłem: ''STANOWCZE <NIE!!!> DLA NARKOTYKÓW, ALKOHOLU I NIKOTYNY''. Jego celem jest wzbudzenie w Was świadomości szkodliwości wyżej wymienionych substancji, a także zmobilizowanie do tego, byście zadali sobie trud zdobycia wiedzy na temat ich złowrogiego działania i tą wiedzą podzielili się poprzez udział w konkursie. Można to uczynić, wykonując pracę w następujących kategoriach:

-- literackiej - napisanie wiersza, piosenki, listu, eseju bądź tekstu w innej formie wypowiedzi,

-- plastycznej - wykonanie rysunku lub pracy malarskiej,

-- muzycznej - nagranie piosenki bądź teledysku,

-- filmowej - nakręcenie filmiku.

Prace możecie wykonywać indywidualnie albo zespołowo. Należy dostarczyć je do mnie do biblioteki do 31 stycznia 2021 roku. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w pierwszej połowie lutego 2021 roku.

PRACE W SWOJEJ TREŚCI ZAWIERAĆ MAJĄ ARGUMENTY, DOWODZĄCE SZKODLIWOŚCI ZAŻYWANIA NARKOTYKÓW (W TYM DOPALACZY, KTÓRE RÓWNIEŻ SĄ NARKOTYKAMI !!!), PICIA ALKOHOLU I PALENIA PAPIEROSÓW.

Szczegółowe informacje na temat konkursu uzyskacie ode mnie w godzinach pracy biblioteki szkolnej.

Raz jeszcze gorąco zachęcam do wzięcia udziału w tej ważnej inicjatywie i życzę powodzenia.

Organizator konkursu: mgr Robert Piszcz

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>