UKS Delfin Nowy Targ
Statut UKS Drukuj
piątek, 22 kwietnia 2016 09:17

Zapraszamy do zapoznania się ze Statutem UKS "Delfin" Nowy Targ.

Zmieniony: poniedziałek, 02 maja 2016 21:33

Powołanie Uczniowskiego Klubu Sportowego "Delfin Nowy Targ" Drukuj
Wpisany przez mgr Katarzyna Węgrzyn
poniedziałek, 02 maja 2016 21:29

W dniu 8 marca 2016 roku z inicjatywy rodziców, instuktorów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz sympatyków sportu pływackiego powstał przy naszej szkole Uczniowski Klub Sportowy "Delfin Nowy Targ". Jego zadaniami są m.in.: popularyzacja sportu pływackiego wsród uczniów naszej szkoły oraz dzieci i młodzieży z terenu Nowego Targu i okolic, orgaznizacja zajęć szkoleniowych z zakresu pływania w różnych grupach wiekowych, organizowanie zawodów i imprez sportowych, udział we współzawodnictwie sportowym krajowym i międzynarodowym, organizowanie obozów sportowych dla dzieci i młodzieży oraz współpraca z władzami samorządowymi, państwowymi, związkami sportowymi oraz instytucjami i klubami zagranicznymi.

Zarząd Klubu tworzą:

Katarzyna Wegrzyn - prezes