Szkoła charakterów, szkoła hokejowa - przez sport do integracji
Powołanie Uczniowskiego Klubu Sportowego "Delfin Nowy Targ" Drukuj
Wpisany przez mgr Katarzyna Węgrzyn   
poniedziałek, 02 maja 2016 21:29

W dniu 8 marca 2016 roku z inicjatywy rodziców, instuktorów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz sympatyków sportu pływackiego powstał przy naszej szkole Uczniowski Klub Sportowy "Delfin Nowy Targ". Jego zadaniami są m.in.: popularyzacja sportu pływackiego wsród uczniów naszej szkoły oraz dzieci i młodzieży z terenu Nowego Targu i okolic, orgaznizacja zajęć szkoleniowych z zakresu pływania w różnych grupach wiekowych, organizowanie zawodów i imprez sportowych, udział we współzawodnictwie sportowym krajowym i międzynarodowym, organizowanie obozów sportowych dla dzieci i młodzieży oraz współpraca z władzami samorządowymi, państwowymi, związkami sportowymi oraz instytucjami i klubami zagranicznymi.

 

Zarząd Klubu tworzą:

Katarzyna Wegrzyn - prezes

Mariusz Lach - wiceprezes

Marta Zagata - skarbnik

Izabela Watycha - członek

Katarzyna Garbacz - członek

Zmieniony: środa, 04 maja 2016 18:03