Najlepsi w powiecie nowotarskim !!! Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 17 grudnia 2017 08:25

Czterdziestoosobowa reprezentacja naszej szkoły walczyła w czwartek na Pływalni Miejskiej w Powiatowych Igrzyskach Dzieci oraz Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Indywidualnie zdobyliśmy 25 medali a drużynowo 4 razy stawaliśmy na podium. 1 miejsce wywalczyły młodsze dziewczynki i młodsi chłopcy (klasa 4-6)  oraz starsze dziewczynki (klasa 7). Chłopcy starsi (klasa 7) zjęli 3 miejsce.

Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów: Pani Kasi Węgrzyn, Pani Kasi Krasińskiej, Pana Bartka Kaczmarka i Pana Mariusza Lacha

Oto lista naszych medalistów:

  1. Aleksandra Węgrzyn 2a – 2 miejsce na 25m stylem grzbietowym
  2. Iga Gąsior 2a – 3 miejsce na 25m stylem grzbietowym
  3. Szymon Tokarski 2a – 2 miejsce na 25m stylem dowolnym
  4. Martyna Garbacz 3e – 1 miejsce na 25m stylem dowolnym
  5. Justyna Tokarska 4c – 1 miejsce na 25m stylem klasycznym
  6. Kacper Mastalski 4e – 1 miejsce na 25m stylem klasycznym
  7. Franciszek Kamiński 4b – 3 miejsce na 25m stylem dowolnym
  8. Anastazja Wielkiewicz 5c – 1 miejsce na 50m stylem klasycznym
  9. Alicja Miłek 5c – 2 miejsce na 50m stylem klasycznym
  10. Hanna Węgrzyn 5c – 2 miejsce na 50m stylem grzbietowym
  11. Gabriela Sikora 5c – 3 miejsce na 50m stylem grzbietowym
  12. Julia Strycharz 5c – 2 miejsce na 50m stylem dowolnym
  13. Salomon Puławski 5c – 3 miejsce na 50m stylem klasycznym
  14. Bartłomiej Szyszka 5c – 1 miejsce na 50m stylem grzbietowym
  15. Michał Madyda 5c – 3 miejsce na 50m stylem dowolnym
  16. Magdalena Zagata 6b – 1 miejsce na 50m stylem dowolnym
  17. Amadeusz Pastwa 6b – 1 miejsce na 50m stylem klasycznym
  18. Wiktor Tworek 6b – 1 miejsce na 50m stylem dowolnym
  19. Wiktoria Wolska 7a – 1 miejsce na 50m stylem klasycznym
  20. Julia Przygodzka 7c – 1 miejsce na 50m stylem grzbietowym
  21. Martyna Sułkowska 7c – 1 miejsce na 50m stylem dowolnym
  22. Anna Starczowska 7c – 2 miejsce na 50 m stylem dowolnym
  23. Karol Dzielski 7c – 3 miejsce na 50m stylem klasycznym
  24. Kamil Sularz 7c – 3 miejsce na 50m stylem grzbietowym
  25. Igor Szymeczko 7c – 2 miejsce na 50m stylem motylkowym
IMG_20171214_105309IMG_20171214_105414IMG_20171214_105521

Zmieniony: poniedziałek, 18 grudnia 2017 19:09