Zasady korzystania z sal gimnastycznych dla podmiotów wynajmujących sale w czasie pandemii

Więcej…

Udany finał wojewódzki Igrzysk Dzieci. Drukuj
Wpisany przez Bartosz Kaczmarek
wtorek, 03 marca 2020 20:23

• W Myślenicach 20.02.2020 zawodnicy UKSu Delfin będący uczniami Szkoły Podstawowej nr 11 wzięli udział w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. "Jedenastka" wystawiła liczną reprezentację złożoną z blisko 30 zawodników, a ci nie zawiedli przywożąc worek medali. Hanna Węgrzyn, Maja Puźniak, Iga Gąsior i Szymon Tokarski Wygrali swoje konkurencje zdobywając złote medale. Na podium stawały też dziewczyny Wiktoria Ruchała, Julia Leśniakiewicz, Aleksandra Węgrzyn i Justyna Tokarska. Cała szkoła uplasowała się na drugim miejscu w klasyfikacji medalowej, co jest dużym sukcesem ze względu na to, że szkolenie pływackie prowadzone jest tu dopiero od

• Tokarska Justyna - 3 miejsce 50m stylem klasycznym

• W zawodach wzięli udział Garbacz Martyna, Darowska Zofia, Świerczek Oliwia, Gut Filip, Para Kacper, Smoleń Arkadiusz.

• Wszystkim zawodnikom gratulujemy :)

Zmieniony: wtorek, 03 marca 2020 20:52

IGRZYSKA DZIECI DO KLASY 6 SP W PIŁCE SIATKOWEJ Drukuj
Wpisany przez mgr Grzegorz Czyż
sobota, 22 lutego 2020 17:18

Dnia 19.02 w Czarnym Dunajcu odbyły się szkolne zawody z piłki siatkowej "4 - ki" w kategorii Igrzyska Dzieci do klasy 6 SP.

Nasza reprezentacja wygrała wszystkie mecze nir pozostawiając rywalom nawet suchej nitki;) Nasze dziewczęta pokonały Szkoły Podstawowe z Załucznego, Pieniążkowic, Krempach i Czarnego Dunajca jednocześnie awansując do zawodów powiatowych które odbędą się w Krośnicy 25.03.
Wielkie gratulacje dla wszysktich zawodniczek: Patrycji i Julki Pasławskiej, Nikoli Maciaszek, Ani Mikołajczyk, Maryli Kalata, Justyny Tokarskiej, Oliwii Fuły, Oliwii Kornadze oraz Amelii Niemiec.
Za możliwość uczestnictwa w zawodach dziękujemy Radzie Rodziców oraz Prezesowi Włodzimierza Mamakowi

Nasza reprezentacja wygrała wszystkie mecze nie pozostawiając na rywalach nawet "suchej nitki" ;) Nasze dziewczęta pokonały Szkoły Podstawowe z Załucznego, Pieniążkowic, Krempach i Czarnego Dunajca jednocześnie awansując do zawodów powiatowych, które odbędą się w Krośnicy 25 marca.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek: Patrycji i Julki Pasławskich, Nikoli Maciaszek, Ani Mikołajczyk, Maryli Kalata, Justyny Tokarskiej, Oliwii Fuły, Oliwii Kornadze oraz Amelii Niemiec.

Za możliwość uczestnictwa w zawodach dziękujemy Radzie Rodziców oraz Prezesowi Włodzimierzowi Mamakowi.

158239326

Zmieniony: piątek, 28 lutego 2020 10:46

Talenty Małopolski 2013 Drukuj
Wpisany przez mgr Katarzyna Węgrzyn
środa, 08 maja 2013 20:27

30 kwietnia zespół taneczny BLACK GIRLS pod opieką Pani Katarzyny Węgrzyn reprezentował naszą szkołę w powiatowych eliminacjach Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski 2013". Konkurencja była ogromna ale dla naszych tancerek była to kolejna okazja do występu na "wielkiej scenie".