Szkoła charakterów, szkoła hokejowa - przez sport do integracji
ŚWIETLICA POMAGA Drukuj
Wpisany przez mgr Grzegorz Czyż   
środa, 13 maja 2020 12:11

Witajcie Kochani!

Maj to miesiąc, kiedy ptaki śpiewają, delikatnie wiatr wieje i słoneczko ociepla nasze buźki przez szybę! W tym okresie trudno nie myśleć o najbliższych. Tym bardziej, że małymi krokami zbliża się „Dzień Matki”. PAMIĘTACIE? Mamy dla Was zadanie. Przeczytajcie te wspaniałe, dziecinne i proste wiersze. Spróbujcie zrobić niespodziankę dla swoich rodziców. Wspólny spędzony czas z nimi to skarb. To wiano na całe życie. A herbatka zrobiona przez dziecko zawsze smakuje najlepiej. Ta rodzinna herbatka sprzed lat. POWODZENIA! Mamy nadzieję, że Wy i Wasi Rodzice dacie radę!

Kolejną naszą propozycją na ten czas są prace plastyczne: „Wiosenne krajobrazy”. Technika malarstwo i rysunek. Po biwaku z tatą na pewno wyjdą ciekawe  i pomysłowe prace.

POZDRAWIAMY WAS!

Wychowawcy świetlicy szkolnej.

jajrodzher

Zmieniony: środa, 13 maja 2020 12:37